Europejski Kongres Gospodarczy w katowickim MCK

XIII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach (EEC – European Economic Congress) odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 r. w formule hybrydowej – stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz online. Europejski Kongres Gospodarczy w 2021 roku to cały szereg aktywności pod marką #EEC, różnorodnych co do formuły, rozplanowanych w czasie i dopasowanych do nowych realiów.

Główne nurty Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021 to:

  • Plan odbudowy dla Europy
  • Europejski Zielony Ład
  • Międzynarodowy handel i relacje gospodarcze po pandemii
  • Digitalizacja gospodarki
  • Konsument w czasach „nowej normalności”

Agenda największego spotkania biznesowego Europy Centralnej obejmuje wachlarz tematów gospodarczych w ich społecznym i politycznym kontekście. Główne nurty tematyczne to obszary, z których marka EEC będzie czerpać przez cały rok, nawiązując do nich w ramach aktywności, takich jak: rozmowy i ekskluzywne wywiady, webinary oraz badania opinii i raporty. Do śledzenia kolejnego cyklu debat online zaprosimy już w maju tego roku.

Udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym wezmą unijni komisarze, premierzy i przedstawiciele rządów państw europejskich, prezesi największych firm, naukowcy i praktycy oraz decydenci. 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@katowiceteraz.pl.