Mayday Poland w tym tygodniu w Katowicach

Święto muzyki elektronicznej po raz kolejny zagości w Katowicach. Kultowa impreza już w najbliższy czwartek 10 listopada odbędzie się, jak w ubiegłych latach, w katowickim Spodku.

Mayday Poland to znane w całej Polsce wydarzenie dla fanów techno – już od 22 lat przyciąga do Katowic miłośników muzyki elektronicznej. Organizatorzy zapowiadają, że oprócz trzech scen ze świetną muzyką, nie zabraknie instalacji świetlnych, laserowych i ledowych, które tylko podbiją muzyczne wrażenia.

„Dzięki swojemu dziedzictwu, od ponad 20 lat znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych imprez, a rzeszę fanów można liczyć w dziesiątkach tysięcy! Żadna inna impreza nie utworzyła takiego zasięgu i nie zachwycała tak bardzo całych pokoleń, bo MAYDAY to nie tylko impreza – to styl życia” – czytamy na stronie organizatorów.

Na 22. Mayday Poland wystąpią:

Anja Kraft, Carla Roca, Charlie Sparks, Cocolino, Da Hool, DJ Dag, DJ Rush, Dominik Eulberg, Dr. Motte, Friends of MAYDAY, Gregor Tresher, Klaudia Gawlas, Monika Kruse, Monoloc, Nastia, NUSHA, Pan-Pot, Paula Temple, SNTS, Spartaque, Talla 2XLC, Tommy Four Seven, Vonda7, Weikum oraz Xenia

Z życia miasta
Z życia miasta

Jesteś świadkiem wydarzenia, którym chcesz się podzielić? Napisz na redakcja@katowiceteraz.pl.