Policja poszukuje podejrzanego o zabójstwo dziennikarza

Chorzowscy policjanci poszukują Kamila Żyłę, podejrzanego o dokonanie zabójstwa dziennikarza. Chorzowska Prokuratura wydała za poszukiwanym list gończy, a Sąd Rejonowy w Chorzowie zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Apelujemy do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu, o kontakt z Policją, osobisty albo telefoniczny pod numerem 47 85 452 55 lub 112.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o poszukiwanym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem 47 85 452 55lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

Poszukiwany KAMIL ŻYŁA  urodzony 1987-08-02, ostatnie miejsce zamieszkania to Jastrzębie Zdrój, ulica Podmiejska 10/13 jest poszukiwany przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w  Chorzowie telefon kontaktowy 47 85 452 55, email:  dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl

Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo,  to jest czyn z artykułu 148  § 1 kodeksu karnego: kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Cechy rysopisowe

  • SYLWETKA: waga około 75 kg, sylwetka szczupła, wzrost 170-180 cm.
  • ZNAKI SZCZEGÓLNE: tatuaż „logo” klubu sportowego FC Barcelona
  • WŁOSY: włosy ciemne z możliwością ufarbowania na jasny blond.

Kolor oczu: BRĄZOWE

Zdjęcie podejrzanego

Śląska Policja

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@katowiceteraz.pl.