Zmiany na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim

W katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie związane z powołaniem i mianowaniem na stanowiska kierownicze 3 oficerów. Zmiany kadrowe dotyczą ścisłego kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich oraz Wydziału Sztab Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Rozkazy personalne wręczył nowym szefom Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn.

Rozkazem personalnym, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinspektor Roman Rabsztyn z dniem 1 grudnia br.:

  • powołał  na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Siemianowicach Śląskich podinspektora  Michała Szynola, który dotychczas wykonywał powierzone obowiązki na tym stanowisku.
  • powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Siemianowickach Śląskich podinspektora Waldemara Wierzyckiego, który dotychczas wykonywał powierzone obowiązki na tym stanowisku.
  • mianował na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Sztab Policji w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach komisarza Krzysztofa Sładkowskiego, który dotychczas wykonywał powierzone obowiązki na tym stanowisku.

Rozkazy odczytała Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach podinspektor Małgorzata Stempniowska, a generał Roman Rabsztyn wręczył oficerom rozkazy personalne i pogratulował im oficjalnego objęcia swoich funkcji, życząc wielu sukcesów na zajmowanych stanowiskach.

Śląska Policja

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@katowiceteraz.pl.