Dom Aniołów Stróżów zaprasza na wspólne dekorowanie pierników

Te pierniczki są podwójnie dobre – nie tylko pysznie smakują, ale także pomagają dzieciom. Dom Aniołów Stróżów zaprasza na tradycyjne, wspólne dekorowanie pierniczków: 1 grudnia o godzinie 17:00 w bistro Krystynka wraca z Wiednia (ul. Kościuszki 45, Katowice). Ozdobione słodkości trafią do kilkudziesięciu kawiarni, restauracji i knajpek w Katowicach. Każdy, kto odwiedzi te miejsca, będzie mógł wesprzeć podopiecznych Domu Aniołów Stróżów – wrzucić datek do puszki i odebrać pysznego pierniczka.

Anielskie pierniczki są częścią kampanii świątecznej w ramach, które stowarzyszenia zachęca do dzielenia się dobrem. Świąteczna akcja ma w tym wyjątkowym okresie zwrócić uwagę na potrzeby dzieci. – Wszyscy pragniemy przygotowywać się do Świąt w rodzinnej atmosferze: wspólnie lepić pierogi czy zdobić pierniki. I właśnie tu, w Domu Aniołów Stróżów dzieci mogą poczuć magię świąt. Wspólnie ubieramy choinkę, przygotowujemy świąteczne potrawy, pieczemy pierniki, razem nakrywamy do stołu i śpiewamy kolędy, a dzieci otrzymują wymarzone prezenty  – mówi Monika Bajka z Domu Aniołów Stróżów.

Dom Aniołów Stróżów

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@katowiceteraz.pl.