Debiutancka ep-ka Rafa Skowrońskiego

Po trzech bardzo dobrze przyjętych singlach Rafa Skowrońskiego, wydanych w ramach projektu My Name Is New, przyszedł czas na pełnowymiarowe wydawnictwo muzyczne. Dziś światło dzienne ujrzał pierwszy mini-album artysty, który nosi enigmatyczny tytuł “NW9”.

Raf Skowroński to wokalista, autor tekstów, kompozytor, a także absolwent londyńskiej uczelni Middlesex University, na której ukończył kierunek Popular Music. Wcześniej był związany z formacją JÓGA z którą tworzył muzykę alternatywną i elektroniczno-folkową. Razem z formacją wystąpił na takich festiwal jak Open’er Festival, Kraków Live Festival czy OFF Festival. Obecnie artysta skupia się na karierze solowej. W swojej twórczości lubi mieszać ze sobą takie gatunki jak soul, R&B oraz muzykę elektroniczną. Inspiruje się takimi artystami jak SZA, Björk, ELIZA czy Frank Ocean.

„NW9” to wydany nakładem My Name Is New Label pierwszy solowy mini-album Rafa Skowrońskiego. Wydawnictwo składa się z sześciu utworów, które opowiadają o osobistej drodze artysty do własnego szczęścia i poznania swych najszczerszych pragnień. Na albumie znajdziemy znane słuchaczom piosenki, takie jak “Wody Łyk”, “Miło Cię Poznać” oraz “Ciało Gorące”, a także zupełnie nowe kompozycje. Wśród premierowych pozycji znalazł się utwór ”Polska”, opowiadający o powrocie do ojczyzny, wątpliwościach, strachu, ale też o odwadze i poszukiwania własnej tożsamości.

Lyric video do piosenki “Polska” można obejrzeć na kanale KayaxTV w serwisie YouTube. Cały materiał z EP “NW9” Rafa Skowrońskiego” jest już dostępny we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych.

My Name Is New Label

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@katowiceteraz.pl.