Targi Książki ponownie w Katowicach. Gościem m.in. Zbigniew Rokita

Katowice po raz kolejny będą gościć fanów literatury z całej Polski. W najbliższy weekend w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się Targi Książki – organizatorzy zapraszają na spotkana autorskie, a także do uczestnictwa w dyskusjach i panelach. „Na Targach można będzie znaleźć nowości i bestsellery wszystkich gatunków literackich, wartościowe książki z zakresu literatury pięknej, faktu, popularnonaukowej i naukowej, poradniki, albumy i komiksy. Ponad 90 wystawców z całej Polski przygotowało ofertę dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a obecność antykwariatów sprawi, że na targach można będzie się zaopatrzyć także w starsze tytuły” – zapowiadają pomysłodawcy wydarzenia.

Swój udział w targach zapowiedzieli poczytni autorzy, m.in. prof. Jerzy Bralczyk, Łukasz Orbitowski oraz tegoroczny zdobywca nagrody Nike, związany ze Śląskiem Zbigniew Rokita.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 12 – 14 listopada: w piątek w godzinach 12:00 – 19:00, w sobotę 11:00 – 19:00, a w niedzielę od 11:00 do 17:00.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatorów.

Magdalena Kwaśniok
Magdalena Kwaśniok