Zmiana lokalizacji Punktu Szczepień Powszechnych

Punkt szczepień powszechnych, który przez ostatnie 3 miesiące działał na terenie kortów tenisowych MOSiR przy ul. Szopienickiej 70, zmienia lokalizację. Od 16 sierpnia będzie kontynuował działalność w nowej lokalizacji – na terenie Szpitala Murcki przy ul. Sokołowskiego 2.

Dotychczasowy punkt przy ul. Szopienickiej będzie działał do 13 sierpnia.

Osoby, które przyjęły pierwszą dawkę szczepionki w punkcie przy ul. Szopienickiej, a termin przyjęcia drugiej dawki przypadnie po 13 sierpnia, zostaną zaszczepione w nowej lokalizacji.

Przypominamy też, że zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, od początku lipca każdy pacjent ma możliwość przyjęcia drugiej dawki szczepionki w dowolnym punkcie na terenie całego kraju. Punkt przy ul. Szopienickiej wystartował 7 maja. W ciągu 3 miesięcy działalności wykonano tam ponad 11 tysięcy szczepień (pierwszą i drugą dawką). Użyto szczepionek Pfizer, Moderna, AstraZeneka i Johnson&Johnson. PSP został zorganizowany przez miasto Katowice wraz ze Szpitalem Murcki Spółka z o.o.

Urząd Miasta Katowice

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@katowiceteraz.pl.