Festiwal Organizacji Pozarządowych 11 września – nabór zgłoszeń

Festiwal Organizacji Pozarządowych jest imprezą integracyjno-kulturalno-społeczną, której głównym celem jest promocja i prezentacja działań organizacji pozarządowych działających na terenie Katowic, a także integracja mieszkańców.

Tegoroczny XI Festiwalu Organizacji Pozarządowych odbędzie się 11 września w godzinach od 12.00 do 18.00, Katowice, Rynek – plac przy tzw. „sztucznej Rawie”. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jarmark Kultury we współpracy z Urzędem Miasta Katowice. 

W razie problemów ze zgłoszeniem organizacji lub w innych sprawach dot. XI FOP osobą do kontaktu jest: Katarzyna Jasielska-Dybała (tel.: +48 504698308 lub jarmark.kultury@gmail.com). 

Zgłoszenia do udziału w XI FOP należy przesłać za pomocą formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem: https://forms.gle/wQMtawKQbR1HbHiT9 do 20.08.2021 r. 

Pełny regulamin udziału w XI FOP znajduje się na stronie: https://www.katowice.eu/dla-mieszkańca/zaangażuj-się/współpraca-z-ngo

Śledźcie informacje na profilu Festiwalu Organizacji Pozarzadowych na Facebooku: https://www.facebook.com/katowicefop/

Urząd Miasta Katowice

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@katowiceteraz.pl.