Rozpoczynają się Piotrowickie Koncerty Plenerowe 2021

Spotkanie dwóch pianistów – Tomasza Pali i Grzegorza Kasperczyka – muzyków o niezwykłym poczuciu humoru, zaowocowało pomysłem stworzenia duetu fortepianowego, dla którego muzyka i wirtuozeria wykonawcza jest także pretekstem do zabawy.

30 lipca, godz. 19.00 | Piotrowice, plac zabaw przy ul. Żurawiej (za blokiem nr 41)
Artyści łączą muzyczne style od muzyki klasycznej przez rock’n’rolla do…muzyki biesiadnej, nie tracąc przy tym dobrego smaku w budowaniu żartu muzycznego. Połączenie aktorstwa i bycia muzykiem to forma rzadka i bardzo wymagająca, której efektem jest show w iście amerykańskim stylu: lekkość, inteligencja, technika i luz.Wydarzenie realizowane w ramach Inicjatywy Lokalnej „Piotrowickie Koncerty Plenerowe 2021”Więcej informacji: Spotkanie dwóch pianistów – Tomasza Pali i Grzegorza Kasperczyka – muzyków o niezwykłym poczuciu humoru, zaowocowało pomysłem stworzenia duetu fortepianowego, dla którego muzyka i wirtuozeria wykonawcza jest także pretekstem do zabawy.

30 lipca, godz. 19.00 | Piotrowice, plac zabaw przy ul. Żurawiej (za blokiem nr 41)
Artyści łączą muzyczne style od muzyki klasycznej przez rock’n’rolla do…muzyki biesiadnej, nie tracąc przy tym dobrego smaku w budowaniu żartu muzycznego. Połączenie aktorstwa i bycia muzykiem to forma rzadka i bardzo wymagająca, której efektem jest show w iście amerykańskim stylu: lekkość, inteligencja, technika i luz.

Wydarzenie realizowane w ramach Inicjatywy Lokalnej „Piotrowickie Koncerty Plenerowe 2021”

Katowice Zielona Stolica Europy 2022/Facebook

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@katowiceteraz.pl.