OFF Country Club zamiast OFF Festivalu

Choć OFF Festival jeszcze niedawno informował o tym, że wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem, miłośnicy muzyki alternatywnej będą musieli poczekać na katowickie święto muzyczne do przyszłego roku. Organizatorzy wyszli jednak z inicjatywą zapewnienia fanom festiwalu Artura Rojka alternatywy, która pozwoli na obcowanie z muzyką na terenie Doliny Trzech Stawów: od 6 do 8 sierpnia odbędzie się OFF Country Club. W wydarzeniu weźmie udział sam pomysłodawca OFF Festivalu.

QuebonafideArtur RojekBrodkaSmolikkról oraz Mitch & Mitch zapraszają na cykl koncertów OFF Country Club Katowice, który odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia w Dolinie Trzech Stawów. Tak uratujemy to lato.

Na OFF Festival taki, jaki wszyscy znamy i kochamy, przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku. Są jednak ludzie – na przykład my! – którzy nie wyobrażają sobie pierwszego weekendu sierpnia bez muzyki, spacerów w Dolinie Trzech Stawów i spotkań z przyjaciółmi. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw, zapraszając was już dziś na cykl koncertów OFF Country Club.

Niech nie zwiedzie was nazwa, nie będzie to propozycja dla fanów muzyki country (choć jeden z wykonawców ma za sobą taki epizod…), bo usłyszycie bardzo różne dźwięki – od rapu przez elektronikę, indie rock i nową falę, po nadwiślańską tropicalię. Chodzi o przeniesienie unikalnej formuły OFF Clubu w piękne okoliczności przyrody. Poniżej znajdziecie program tegorocznego OFF Country Club, który odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia.

Każdy dzień OFF Country Club jest osobno biletowany. Bilet jednodniowy kosztuje 109 zł – ich pula jest ograniczona, więc lepiej zaopatrzyć się w wejściówkę z wyprzedzeniem: https://bit.ly/OFFCountryClub-bilety” – poinformowali organizatorzy na portalu Facebook.

Magdalena Kwaśniok
Magdalena Kwaśniok