W centrum Katowic powstaje pierwsze Globalne Centrum Usług Biznesowych Grupy Ammega

Centrum będzie realizować globalne procesy w sposób kompleksowy dla oddziałów biznesowych Grupy. Ammega będzie poszukiwać specjalistów, tworząc wspólnie środowisko wspierające lojalność, zaangażowanie, możliwości rozwoju oraz wykorzystywać innowacyjne podejście do kreowania procesów z wykorzystaniem światowej klasy technologii.

Grupa Ammega jest globalnym liderem w dziedzinie przenoszenia napędu, systemów transportowych i dystrybucji materiałów płynnych, oferując rozpoznawalne i cieszące się zaufaniem globalne marki, takie jak Ammeraal Beltech, Megadyne i Jason Industrial.

– Każda informacja o realizowanych lub planowanych nowych inwestycjach w Katowicach jest dla nas bardzo ważna. To potwierdzenie trafności obranego przez nas kierunku rozwoju gospodarki Katowic w stronę sektora nowoczesnych usług biznesowych, innowacji i nowych technologii. Centrum GBS, które otwiera w Katowicach firma Ammega, jest dla nas właśnie taką inwestycją, których miasto najbardziej potrzebuje, ponieważ ma istotny wpływ na wzrost zatrudnienia i wykorzystanie nowoczesnych powierzchni biurowych. Pojawienie się firmy Ammega to już kolejne w tym roku wzmocnienie katowickiego sektora usług biznesowych, potwierdzające atrakcyjność inwestycyjną naszego miasta, które w wielu rankingach plasuje się na czołowych miejscach w Polsce, jako jedna z najlepszych lokalizacji do rozwoju biznesu – mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Od ponad 60 lat Ammega dostarcza usługi dla przemysłu, w 150 lokalizacjach na całym świecie, dla ponad 50 000 klientów. Dynamiczny wzrost zapotrzebowania na automatyzację w wielu kluczowych sektorach przemysłu,  w każdym regionie geograficznym, wspierany produktami Ammega, przyczynia się do ciągłego wzrostu portfolio klientów Grupy.  Produkty inwestora są wykorzystywane w prawie każdym sektorze przemysłu na świecie, między innymi w przemyśle spożywczym, logistyce, przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, farmaceutycznym, handlu detalicznym i telekomunikacji.

Nowe Globalne Centrum Usług Biznesowych jest jedną z kluczowych inicjatyw w ambitnym planie rozwoju Grupy Ammega. – Działania Grupy Ammega ukierunkowane są na współpracę z najlepszymi specjalistami i zespołami oraz budowanie marki rozpoznawalnej i atrakcyjnej dla pracowników. Naszym celem jest wzmocnienie i zharmonizowanie wsparcia dla strategicznych obszarów grupy oraz  zapewnienie efektywnych, zintegrowanych procesów na światowym poziomie – mówi Marcin Nowak, Dyrektor Zarządzający Ammega Business Services.

Grupa Ammega dąży do tego, aby być preferowanym partnerem w zakresie technologii przenoszenia napędu na całym świecie. Ammega jest fascynującą i innowacyjną organizacją, zaangażowaną w realizację swojej misji i wizji, która oferuje pracownikom ciekawe możliwości rozwoju.  Strategia społecznej odpowiedzialności w Grupie Ammega maksymalizuje pozytywny wpływ na pracowników, partnerów biznesowych, środowisko i lokalne społeczności.

Kluczowe wartości Ammega – zorientowanie na klienta, ukierunkowanie na ludzi, przedsiębiorczość, elastyczność i odpowiedzialność –  wspierają wizję i tworzą DNA Grupy. Ammega jest dumna ze swoich pracowników, ekspertów w swoich dziedzinach, którzy są najcenniejszym zasobem i zapewniają przewagę na rynku. Firma elastycznie reaguje na potrzeby klientów, optymalizując terminy dostaw i podejmujemy szybkie decyzje na wszystkich poziomach naszej organizacji.

Globalne Centrum Usług Biznesowych Grupy Ammega jest zlokalizowane w samym sercu Katowic. To właśnie tutaj firma zaprojektuje oraz udoskonali w sposób kompleksowy procesy „end-to-end” dla takich kluczowych obszarów biznesowych jak: finanse, IT, HR, marketing, zarządzanie łańcuchem dostaw, ochrona środowiska, prognozowanie i ewaluacja danych produkcyjnych, wykorzystując nowoczesne,  cyfrowe rozwiązania.

Wybór lokalizacji biura w centrum tętniącej życiem metropolii dopełnia  kierunek rozwoju organizacji nastwionej na tworzenie najbardziej doświadczonych zespołów oraz rozwijanie relacji biznesowych. Dzięki swojej silnej pozycji rynkowej Ammega oferuje stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy.

UM Katowice

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@katowiceteraz.pl.