Konkurs fotograficzny Miejskiego Domu Kultury

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie „Czym jest dla Ciebie woda?”, który organizujemy w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wody! W tym roku włączamy się w nie on-line – link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/719731102031437?active_tab=about oraz OFF-LINE! 22-go marca od godziny 10:00 do 17:00 zapraszamy całe rodziny do udziału w specjalnie przygotowanych grach, quizzach, pokazach i wielu innych.

Chcemy, aby temat tak ważny jak WODA, nie gościł w naszych głowach tylko przez jeden dzień! Dlatego już teraz zapraszamy do refleksji nad tym CZYM JEST DLA CIEBIE WODA? Z czym Wam się kojarzy, co daje, co ze sobą niesie, jaki jest jej status, co znaczy dla ludzi, przyrody, dla Was osobiście? Nie chcemy więcej podpowiadać, interpretacja jest dowolna, jesteśmy ogromnie ciekawi Waszych przemyśleń!

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@katowiceteraz.pl.